+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 688
*****
7
ALL
превоз

Хотелот располага со песочна плажа.пространи соби,ресторан,таверна,барови,базени,клуб за деца,спа центар и забавнии активности. Хотелот е идеални место за фамилијарен одмор.

 

Галерија

Ценовник

Цена од 688 евра  по лице

Во цената е вклучено
- Авионски превоз аеродром Солун - Крит - аеродром Солун
- Аеродромски такси
- трансфер аеродром - хотел - аеродорм
- хотелско сместување  во двокреветна соба, на база 7 ноќевања all inclusive улуга

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00  мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 
вис/ј

Ве молиме контактирајте не за  целосна калкулација со конкретни датуми на патување

 

 

 

Сподели со пријателите:
Хотелот располага со песочна плажа.пространи соби,ресторан,таверна,барови,базени,клуб за деца,спа центар и забавнии активности. Хотелот е идеални место за фамилијарен одмор.

 

." data-share-imageurl="">