+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 294
****
7
BB
превоз
2

Градски хотел на сеталистето на Херонисос.Комфорни соби , ресторани,бар,интернет,спа центар.

Галерија

Ценовник

Цена од 295 евра по лице 

 

Во цената е вклучено

- Авионски превоз аеродром Солун - Крит - аеродром Солун

- Аеродромски такси

- трансфер аеродром - хотел - аеродорм

- хотелско сместување во двокреветна соба 7 ноќевања со појадок

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00  мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

и.д

 

Ве молиме контактирајте не за  целосна калкулација со конкретни датуми на патување

Сподели со пријателите: