+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00

Ценовник

 

ПАКЕТ ,,РЕЛАКС ,,

за сместување во период 02.01-20.12.2019 

(со исклучок на национални и религиозни празници)

 

пакет цена по соба за 1 ноќевање

Двокреветна лукс соба-2 возрасни 123 евра
Двокреветна лукс соба-1 возрасен+1 дете 105 евра
Еднокреветна лукс соба - 1 возрасен 96 евра
Двокреветна стандард соба - 2 возрасни 113 евра
Двокреветна стандард соба- 1 возрасен+1 дете 96 евра
Еднокреветна стандард соба-1 возрасен 90 евра

 

Во цената е вклучено:

-ноќевање - полупансион(појадок и вечера)

-интернет,паркинг,бесплатен превоз до центар на градот

-користење на :фитнес,базен со хидромасажи,детски базен,џакузи.

-сауна-финска сауна,био сауна,парна бања,зона за релаксација

-бесплатен детски кат и арт центар со дополнителни услуги.

ДОПЛАТА:

Дете 0-3,99 години -бесплатно сместено во двокреветна луксузна соба на база полупансион

Дете 4-11,99 години на дополнително легло во двокреветна лукс соба доплаќа 20 евра на база полупансион

Дете над 12 години или 3 возрасно лице на дополнително легло во двокреветна лукс соба доплаќа 43 евра на база полупансион и вклучени СПА услуги

  

ПАКЕТ ,, СПА ОДМОР ,,

за сместување во период 18.03-29.03. и 01.06 - 31.08.2019

(со исклучок на национални и религиозни празници)

 

пакет цена по соба за 1 ноќевање 

минимум 3 ноќевања

двокреветна соба за 2 возрасни 103 евра
еднокреветна соба за 1 возрасен 82 евра

 

Во цената е вклучено:

-ноќевање - полупансион(појадок и вечера)

-интернет,паркинг,бесплатен превоз до центар на градот

-користење на :фитнес,базен со хидромасажи,детски базен,џакузи.

-сауна-финска сауна,био сауна,парна бања,зона за релаксација

-бесплатен детски кат и арт центар со дополнителни услуги.

-20 минути масажа-по лице(возрасен)-со претходно закажување-еднократно

ДОПЛАТА:

Дете 0-3,99 години - бесплатно

Дете 4 до 11,99 години на дополнително легло доплаќа 16 евра на база полупансион

Дете 4 до 11,99 години на редовно легло со 1 возрасен доплаќа 36 евра на база полупансион

3 возрасен или дете над 12 години на дополнително легло доплаќа 36 евра на база полупансион и вклучени СПА услуги напоменати во пакетот

 

 

Сподели со пријателите: