+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 14
**
1
RO
превоз
3

Porto Daliani апартманите се наоѓаат само на 250 метри од плажата Калитеа во Паралиа Катеринис. Апартманите се опремени со студија со поглед на солунскиот залив или на планина. Таверни, барови и продавници има само на 3 минути пешачење.

Во сите соби има клима уред, фриждер, шпорети за готвење, сателитска ТВ, работна маса, бања со туш и бесплатен WI-FI.

Гостите може да се релаксираат во градината. Центарот на Калитеа е одалечен 2 километри а градот Катерини на 8 километри. 

 

Галерија

Ценовник

 10% попуст за резервација направена  до 30.04.2019 

Минимум ноќевања  2  2  2  2  3  3  4
Капацитет

01.04.19-30.04.19

01.10.19-31.10.19

01.05.19-11.05.19

03.06.19-08.06.19

12.05.19-02.06.19

23.09.19-30.09.19

09.06.19-20.06.19

09.09.19-22.09.19

21.06.19-06.07.19

25.08.19-08.09.19

07.07.19-18.07.19 19.07.19-24.08.19
Цени по соба на ден на база на ноќевање
Студио за еднокреветна употреба
1 Возрасен+1дете(7-11) 28 30 29 36 40 45 48
Студио за двокреветна употреба
2 Возрасни 28 32 29 36 40 45 49
Студио за трокреветна употреба
2 Возрасни 29 33 30 37 42 46 50
3 Возрасни 42 45 43 49 54 58 63
2 Возрасни+1дете(4-6) 29 33 30 37 42 46 50
2 Возрасни(7-11) 36 39 37 44 48 53 57
Студио за четирикреветна употреба
3 Возрасни+1дете(4-6) 39 43 40 47 52 56 60
3 Возрасни+1дете(7-11) 46 49 47 54 58 63 67
2 Возрасни+1дете(4-6) 29 33 30 37 42 46 50
2 Возрасни+1дете(7-11) 36 39 37 44 48 53 57
4 Возрасни 48 52 49 56 60 65 69
2 Возрасни+2деца(0-3)(4-6) 29 33 30 37 42 46 50
2 Возрасни+2(0-3)(7-11) 36 39 37 44 48 53 57
2 Возрани+2деца(4-6) 36 39 37 44 48 53 57
2 Возрасни+2деца(7-11) 43 46 44 50 55 59 64
Цени по соба на ден на база на ноќевање и појадок
Студио со еднокреветна употреба
1 Возраен+1дете(0-3) 34 36 35 43 47 53 56
1 Возрасен+1дете(4-6) 37 39 38 47 52 58 62
1Возрасен+1 дете(7-11) 37 39 38 47 52 58 62
Студио со двокреветна употреба
2 Возрасни 39 43 40 49 54 60 65
Студио со трокреветна употреба
2 Возрасни 40 44 42 50 55 62 66
3 Возрасни 58 62 59 69 74 82 86
2 Возрасни+1дете(0-3) 40 44 42 50 55 62 66
2 Возрасни+1дете(4-6) 44 47 45 55 59 67 72
2 Возрасни+1дете(7-11) 50 54 52 62 66 74 78
Студио со четирикреветна употреба
3 Возрасни+1дете(0-3) 56 59 57 67 72 79 84
3 Возрасни+1дете(4-6) 59 63 60 72 76 85 89
3 Возрасни+1дете(7-11) 66 69 67 78 83 92 96
2 Впзрасни+1cдете0-3) 40 44 42 50 55 62 66
2Возрасни+1дете(4-6) 44 47 45 55 59 67 72
2 Возрасни+1дете(7-11) 50 54 52 62 66 74 78
4 Возрасни 70 74 72 83 87 96 100
2 Возрасни+2деца(0-3) 40 44 42 50 55 62 66
2 Возрасни+2 деца(0-3)(4-6) 44 47 45 55 59 67 72
2 Возрасни+2деца(0-3)(7-11) 50 54 52 62 66 74 78
2 Возрасни+2 деца(4-6) 54 57 55 66 70 79 84
2 Возрасни+2деца(7-11) 60 64 62 73 77 86 90

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

и.д 

 

Сподели со пријателите:
Porto Daliani апартманите се наоѓаат само на 250 метри од плажата Калитеа во Паралиа Катеринис. Апартманите се опремени со студија со поглед на солунскиот залив или на планина. Таверни, барови и продавници има само на 3 минути пешачење.

Во сите соби има клима уред, фриждер, шпорети за готвење, сателитска ТВ, работна маса, бања со туш и бесплатен WI-FI." data-share-imageurl="">