+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 41
****
1
HB
превоз

Модерен хотел во близина на плажа. Удобни соби, ресторан, бар, интернет, одлична услуга.

 

Галерија

Ценовник

Porto Marine Hotel 4* -  Платамон 

- 10 % попуст за резервации до 30.04.2018  

Минимум ноќевања    2  3  3  2
Соба тип/категорија Капацитет

01.05.18-31.05.18

16.09.18-30.09.18

01.06.18-30.06.18

01.09.18-15.09.18

01.07.18-31.08.18 01.10.18-31.10.18
Цени по соба на ден - полупансион (појадок и вечера)
Еднокреветна соба 1 возрасен 78 89 108 69
Двокреветна соба 2 возрасни 99 122 147 92
Двокреветна соба 3 возрасни 134 164 197 123
Двокреветна соба 2 возрасни +1дете(2-12) 99 122 147 92
Suite  2 возрасни 197 220 244 180

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

NG

 

 

Сподели со пријателите:
Модерен хотел во близина на плажа. Удобни соби, ресторан, бар, интернет, одлична услуга.

 

." data-share-imageurl="">