+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00

Галерија

Ценовник

  Специјална понуда за есенско патување

 - Луксузно сместување за 2 лица 

-  Богат доручек со избор од најразновидна храна 

- Вечера во ресторан, каде храната ја приготвуваат со врвни специјалитети 

- Корпа со овошје, вино и вода по пристигнување

- Пристап до СПА центарот, внатрешен и надворешен базен, фитнес центар 

- Интернет

- Бесплатен паркинг 

 

Сместување    /   Период   

     10.09      –    02.11 .2017      
Executive room ( соба за 2 лица ) 80
Superior Suite ( соба за 2 лица ) 90
Deluxe Suite ( соба за 4 лица ) 160
Дете до 5 години /
Дете од 6-11 години 19
Возрасен 28
Доплата на ден за соба со поглед на планина    11

 

СПЕЦИЈАЛЕН ПОПУСТ  :   ПЛАТИ 4  -   ПРЕСТОЈУВАЈ 5 НОЌИ                 

Цената не  вклучува туристичка такса од 1 еур по лице на ден