+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00

Хотелот  се наоѓа на 20 минути од плажа и нуди прекрасен поглед на заливот Елонида.Располага со приватна плажа, 2 надворешни базени, ресторан и бар покрај базен.  

Хотелот располага со соби кои нудат прекрасен поглед кон морето .Сите соби се опремени со клима-уред, фрижидер,телевизор со сателитски канали, софа ,бања со када или туш кабина .

Во хотелскиот ресторан се слижат јадења од критската традиционална  и медитеранската кујна ,додека пак барот покрај базенот овозможува уживање во лесни ужинки и освежителни пијалоци

 

Галерија

Ценовник

до - 40 % за уплата напаравена до 19.05.2018

Минимум ноќевања  1  3  3  3
  05.05.18-26.05.18 07.10.18-31.10.18 27.05.18-16.06.18 23.09.18-06.10.18 17.06.18-14.07.18 26.08.18-22.09.18 15.07.18-25.08.18
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН -ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА 
Двокреветна соба со поглед на градина 
2 возрасни 54 78 96 107
3 возрасни 68 100 124 138
2 возрасни+1 дете (0-11) 54 78 96 107
Еднокреветна соба
1 возрасен 37 77 89 92
1 возрасен+1 дете (0-11) 37 77 89 92
Двокреветна соба со поглед на море
2 возрасни 58 83 100 112
3 возрасни 74 106 129 144
2 возрасни+1 дете (0-11) 58 83 100 112
Двокреветна супериор соба со поглед на море
2 возрасни 65 85 116 127
3 возрасни 83 109 149 164
3 возрасни +1 дете (0-11) 83 109 149 164
2 возрасни+1 дете (0-11) 65 85 116 127
4 возрасни 100 133 183 200
2 возрасни+2 деца (0-1)(2-11) 65 85 116 127
2 возрасни+2 деца (2-11) 79 104 143 157
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН -СЕ ВКЛУЧЕНО
Двокреветна соба со поглед на градина
2 возрасни 63 87 105 116
3 возрасни 82 114 137 152
2 возрасни+1 дете (0-11) 63 87 105 116
Еднокреветна соба
1 возрасен 42 82 94 96
1 возрасен+1 дете (0-11) 42 82 94 96
Двокреветна соба со поглед на море
2 возрасни 67 92 109 120
3 возрасни 87 119 143 157
2 возрасни+1 дете (0-11) 67 92 109 120
Двокреветна супериор соба со поглед на море
2 возрасни 74 94 125 136
3 возрасни 96 123 163 177
3 возрасни+1 дете (0-11) 96 123 163 177
2 возрасни+1 дете (0-11) 74 94 125 136
4 возрасни 118 150 200 218
2 возрасни+2 деца (0-1)(2-11) 74 94 125 136
2 возрасни+2 деца (2-11) 93 117 156 170

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j 

 

Сподели со пријателите:
Хотелот  се наоѓа на 20 минути од плажа и нуди прекрасен поглед на заливот Елонида.Располага со приватна плажа, 2 надворешни базени, ресторан и бар покрај базен.  

Хотелот располага со соби кои нудат прекрасен поглед кон морето ." data-share-imageurl="">