+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 835
*****
6
ALL
превоз

Локација: Модерен хотел, кој е сместен во туристичкиот дел на Хургада, Мемша, на 5км од центарот и на 6км од аеродромот.

Сoби:  Хотелот има вкупно 110 апартмани кои се климатизирани и сите се опремени со џакузи, телевизор со рамен екран со над 100 канали, апарат за кафе, сеф, минибар и балкон. Сите соби имаат поглед кон морето.

Хотелски содржини: Покрај главниот ресторан, хотелот нуди и повеќе  a la carte ресторани со различни кујни и 10 барови и организирани забави со DJ.

Спорт и забава: Хотелот има 10 базени, аква парк со тобогани, СПА центар, голф терени, шатл автобуска услуга, нуркање, различни спортови на вода.

Плажа: Хотелот има сопствена песочна плажа, со бесплатни лежалки и чадори.
 

Галерија

Ценовник

Пакет аранжмани со 6,8,9,10,13, ноќевања

Контактирајте не за целосна калкулација со наведен датум на патување.

vis/j

Забелешка

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА
* 6, 8, 9,10 или 13 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Хургада – Скопје со можност за чекиран багаж
* Аеродромски и административни такси во износ од 80еур (30еур за бебе до 1.99 год) 
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Хургада
* Организација на аранжманот

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
* Патничко здравствено осигурување
* Влезна виза за Египет - за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација и пасош со важност од минимум 6месеци.
* Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување)
* Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци.

 

Сподели со пријателите:
Локација: Модерен хотел, кој е сместен во туристичкиот дел на Хургада, Мемша, на 5км од центарот и на 6км од аеродромот.

Сoби:  Хотелот има вкупно 110 апартмани кои се климатизирани и сите се опремени со џакузи, телевизор со рамен екран со над 100 канали, апарат за кафе, сеф, минибар и балкон." data-share-imageurl="">