+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 18
7
RO
превоз
1

Објект со многу убава местоположба во Нидри, на 50 метри од една од ретките плажи во градот со тиркизна вода,а воедно во близина на главната улица. Во близина на објектот, на кратко пешачко растојание се наоѓаатмаркети, пекари, кафе барови, таверни, туристички агенции. Студијата се двокреветни и трокреветни, комфорни, со комплетно опремена мини-кујна, тоалет, балкони, ТВ, клима уред (користењето е вклучено во цената).

Ценовник

Попусти:

 • 7% за уплата на два или повеќе поврзани термини
 • 25% за целосна уплата во ДЕКЕМВРИ
 • 20% за целосна уплата во ЈАНУАРИ 
 • 15% за целосна уплата во ФЕВРУАРИ
 • 10% за целосна уплата во МАРТ
 • 5% за целосна уплата воАПРИЛ

Горенаведените попусти не можат да се комбинираат

 

ТЕРМИН:

1/2стд

1/3стд

30.05-06.06

109 €

149 €

06.06-13.06

139 €

179 €

13.06-20.06

159 €

199 €

20.06-27.06

179 €

219 €

27.06-04.07

189 €

229 €

04.07-11.07

209 €

249 €

11.07-18.07

219 €

259 €

18.07-25.07

229 €

269 €

25.07-01.08

239 €

279 €

01.08-08.08

269 €

309 €

08.08-15.08

269 €

309 €

15.08-22.08

259 €

299 €

22.08-29.08

249 €

289 €

29.08-05.09

189 €

229 €

05.09-12.09

149 €

189 €

12.09-19.09

129 €

169 €

19.09-26.09

109 €

149 €

 

 

Цени:

 • За аранжман со сопствен превоз се одобрува 35€ од вкупната цена по лице
 • Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа директно во објектот

 

Сместување:

 • Трето лице или дете над 5 год. имаат бесплатно сместување во 1/3 студио, плаќаат само превоз 35€
 • Едно дете од 2-5 год. може да се смести бесплатно во кревет со родител во 1/2 или 1/3 студио (плаќа само превоз 35€) со добиено одобрение од агенцијата и сопственикот на објектот

 

Превоз:

 

 • Секоја сабота поаѓање од Битола во 03:30 час. враќање во времето одредено од пратителот на групата
 • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да минува автобус
 • Цена за само автобуски превоз на наведените термини изнесува 35€ по лице
 • 5€ доплата за пакет аранжман по лице од Охрид, Струга, Прилеп и Ресен

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

и.д/т

Сподели со пријателите: