+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 32
***
2
HB
превоз
5

Мал хотел кој се наоѓа на песочната плажа. Прекрасен поглед на море. Удобни соби, интернет, базен, ресторан, услуги за деца, водени спортови на плажа. Идеално место за релаксирање и фамилијарен одмор.

 

Галерија

Ценовник

до 15% попуст за резервација направена до 30.04.2019

 Sun Beach Hotel 3* - Пиериа

 

Минимум ноќевања  2  3  4  5  4
Капацитет

20.05.19-07.06.19

16.09.19-05.10.19

08.06.19-15.06.19

09.09.19-15.09.19

16.06.19-15.07.19 16.07.19-30.08.19 31.08.19-08.09.19
Цени по соба на ден на база полупансион (појадок и вечера)
Еднокреветна соба
1 Возрасен 59 70 89 96 80
Двокреветна соба
2 Возрасни 65 85 109 120 103
3 Возрасни 88 115 148 163 139
2 Возрасни+1дете(0-1) 65 85 109 120 103
2 Возрасни+1 дете(2-12) 65 85 109 120 103
Фамилјарна соба
2 Возрасни 123 150 184 189 162
3 Возрасни 123 150 184 189 162
3 Возрасни+1дете(0-1) 123 150 184 189 162
3 Возрасни+1деца(2-12) 123 150 184 189 162
2 Возрасни+1дете(0-1) 123 150 184 189 162
2 Возрасни+1дете(2-12) 123 150 184 189 162
2 Возрасни+2деца(0-1) 123 150 184 189 162
2 Возрасни+2деца(0-1)(2-12) 123 150 184 189 162
2 Возрасни+2деца(2-12) 123 150 184 189 162

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

и.д

 

Сподели со пријателите:
Мал хотел кој се наоѓа на песочната плажа. Прекрасен поглед на море. Удобни соби, интернет, базен, ресторан, услуги за деца, водени спортови на плажа. Идеално место за релаксирање и фамилијарен одмор.

 

." data-share-imageurl="">