+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 23
****
1
HB
превоз

SUNRISE PARK & SPA  е само неколку минути пешачење од првата ски лифт станица во Банско. Тој нуди сместување со природни материјали и бесплатен Wi-Fi во јавни површини.

Постои ски гардеробер, ресторан, 24-часовен лоби бар, добро опремен спа центар со затворен базен, сауна и парна бања, како и можност за ексклузивни третмани за тело и убавина.

Опкружен е со голема градина со површина за скара.Има подземен паркинг. Шатл-автобус до гондолата е достапен од самиот хотел.

Галерија

Ценовник

SUNRISE PARK & SPA 4****

  01.12.17-21.12.17 05.03.18-31.03.18 22.12.17-28.12.17 12.02.18-04.03.18 29.12.17-01.01.18 02.01.18-09.01.18 26.01.18-11.02.18 10.01.18-25.01.18
ЦЕНА ПО ЛИЦЕ НА ДЕН - НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STUDIO 
             23.00            24.00                        51.00               31.00              24.00   
СТУДИО - ЕДНОКРЕВЕТНО
             37.00            39.00                        81.00               49.00              39.00   
АПАРТМАН СО ЕДНА СПАЛНА
             24.00            26.00                        54.00               34.00              26.00   
АПАРТМАН СО 2 СПАЛНИ СОБИ
             23.00            24.00                        51.00               31.00              24.00   
МЕЗОНЕТ
             23.00            24.00                        51.00               31.00              24.00   
 ЦЕНА ПО ЛИЦЕ НА ДЕН - ПОЛУПАНСИОН 
СТУДИО
             32.00            33.00                        59.00               40.00              33.00   
СТУДИО ЕДНОКРЕВЕТНО
             46.00            48.00                        90.00               58.00              47.00   
АПАРТМАН СО ЕДНА СПАЛНА
             33.00            35.00                        63.00               43.00              35.00   
АПАРТМАН СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ
             32.00            33.00                        59.00               40.00              33.00   

ВИС / Љ 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.