+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 332
7
RO
превоз
3

 

Хотелот се наоѓа во местото Agia Pelagia, 20 км од Хераклион.

Мал хотел сместен на сама плажа. Во близина се наоѓаат многубројни продавници, ресторани и таверни.

Погоден за економичен одмор.

Опис на собите:

Има вкупно 8 соби

- двокреветни ( 25м2)  /  трокреветни ( 30м2)

Собите се опремени со мала кујна, шпорет со 2 рингли, садови, клима уред ( со доплата на лице место ), фрижидер, ТВ, интернет, балкон/тераса

двокреветна соба - 2 одвоени кревети

трокреветна соба - 3 одвоени кревети

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Галерија

Ценовник

Цена од 332 евра  по лице

 

Во цената е вклучено

- Авионски превоз аеродром Солун - Крит - аеродром Солун

- Аеродромски такси

- трансфер аеродром - хотел - аеродорм

- хотелско сместување  во двокреветна соба, на база 7 ноќевања-наем

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00  мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

вис/ј

Ве молиме контактирајте не за  целосна калкулација со конкретни датуми на патување

 

 

 

 

 

 

Сподели со пријателите: