+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 429
*****
6
UAI
превоз

Хотелот е лоциран во Гојнук, 9 км од Кемер и 40 км од аеродромот во Анталија.

  Вкупен број на соби 116. Стандардни соби (21m², спална соба со француски лежај или 2 единечни кревети, купатило, максимум 2+1 особа). Сите соби се со купатило со туш кабина и фен, клима уред, директна телефонска линија, мини бар ( вода при доаѓање) , сеф со доплата, ламинатен под, сателитска телевизија со музички канали, балкон

Ултра се вклучено- шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, пладневна ужина, вечера и доцна ужина, сите локални и некои увозни пијалоци алкохолни и безалкохолни, сладолед во одредено време, ужина на плажа 10-18 часот, пекара. Не е вклучено- премиум увозни пијалоци, специјални вина, свежи овошни пијалоци, флаширани пијалоци, АЛА карт ресторани, собна послуга.

Главен ресторан, шведска маса,рибен ресторан, барови околу хотелот. Доктор 24 часа, перална и чување на деца, телефон, факс , интернет, шопинг центар, фризер, рен а кар се доплаќаат. ВИФИ истотака се доплаќа.

Приватна хотелска плажа со каменчиња 150м од хотелот. Чадори, лежалки и пешкири не се доплаќаат.

Надворешни и внатрешни базени за возрасни и деца, лизгалки, тениски терени, пинг понг, одбојка на плажа, турска бања, сауна, фитнес центар, парна соба не се доплаќа. Масажа, Спа центар , спортови на вода се доплаќаат. Забавни програми во текот на денот и ноќта. Мини клуб за деца од 04-12 години.

Галерија

Ценовник

Пакет аранжмани со 6,7,8,9,10,11,12,13,14 ноќевања

Контактирајте не за целосна калкулација со наведен датум на патување.

vis/s

 

Сподели со пријателите: