+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 310
***
7
ALL
превоз
1

Ценовник

 

Цена 310 евра по лице

Во цената е вклучено

- Авионски превоз аеродром Солун - Крит - аеродром Солун

- Аеродромски такси

- трансфер аеродром - хотел - аеродорм

- хотелско сместување во двокреветна соба на база 7 ноќевања со се вклучено

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00  мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

vis/j

 

Сподели со пријателите: