+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 20
7
RO
превоз

Вила Атанаси се наоѓа во Амудиа, веднаш до вила Вагиа, на 50метри одалеченост од плажа. Вилата располага со две трокреветни студиа кој се наоѓаат на приземје со балкон кој гледа према градина, и еден апартман (една спална соба, и просторија со кујна каде има уште 2 кревета) кој се наоѓа на први спрат, со една тераса која гледа странично према море. Сите соби имаат мини кујна со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, тв, клима (со доплата од 5еур на ден на лице место)

Галерија

Ценовник

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.12.2019
-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2020
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2020

На Промо цените не следува попуст, и попуст за последователни термини, првите два и последните два термина се ПРОМО цени.

 

ВИЛА АТАНАСИ - АМУДИА

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/3 студио  за 3 лица

2/4   апартман  за 4 лица

Коментар

26.05-02.06.2020

7

59

79

Промо цена

02.06-09.06.2020

7

79

99

Промо цена

09.06-16.06.2020

7

109

129

 

16.06-23.06.2020

7

139

159

 

23.06-30.06.2020

7

209

249

 

30.06-07.07.2020

7

269

299

 

07.07-14.07.2020

7

299

339

 

14.07-21.07.2020

7

359

379

 

21.07-28.07.2020

7

369

399

 

28.07-04.08.2020

7

379

419

 

04.08-11.08.2020

7

379

419

 

11.08-18.08.2020

7

379

419

 

18.08-25.08.2020

7

379

419

 

25.08-01.09.2020

7

309

349

 

01.09-08.09.2020

7

239

259

 

08.09-15.09.2020

7

209

239

 

15.09-22.09.2020

7

129

139

Промо цена

22.09-29.09.2020

7

89

99

Промо цена

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j /j

 

Забелешка

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Амудиа чини:
 
ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Амудиа:
Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице
Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице
Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице
 
ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Амудиа:
 
Битола -Автобуска станица Транскоп – на перон-40€ по лице
Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -45€
Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -45€ по лице
Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -45€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -45€ по лице
Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -45€ по лицеж
Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe
 
– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје
– Деца до 1,99 години бесплатно

 

Сподели со пријателите:
Вила Атанаси се наоѓа во Амудиа, веднаш до вила Вагиа, на 50метри одалеченост од плажа. Вилата располага со две трокреветни студиа кој се наоѓаат на приземје со балкон кој гледа према градина, и еден апартман (една спална соба, и просторија со кујна каде има уште 2 кревета) кој се наоѓа на први спрат, со една тераса која гледа странично према море." data-share-imageurl="">