+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 65
7
RO
превоз

ВИЛА ЕЛВИРА се наоѓа на 120 метри од плажа. Расоплага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија распоредени на приземје, први и втори кат. Секое студио има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) и Wi-Fi. Опис: една просторија со брачен и единечен кревет или три поединечни кревети и кујна. Сместувањето е Б категориј

Галерија

Ценовник

            Попуст 20% за целосни уплати до 31.01.2020                                                                                              Вонсезонски цени / по лице со вклучен превоз

ТЕРМИН

24.05.2020

31.05.2020

07.06.2020

14.06.2020

21.06.2020

НОЌЕВАЊА

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

Студио

65 €

85 €

115 €

145 €

155 €

 

                                                                                                                                 Сезонски цени

Термин

Ноќевања

Цена за наем на студио

1/2 СТД

1/3 СТД

1/4 СТД

28.06.2020

7 ноќи

260 €

280 €

300 €

05.07.2020

7 ноќи

270 €

300 €

320 €

12.07.2020

7 ноќи

280 €

320 €

360 €

19.07.2020

7 ноќи

320 €

340 €

380 €

26.07.2020

7 ноќи

320 €

340 €

380 €

02.08.2020

7 ноќи

320 €

340 €

380 €

09.08.2020

7 ноќи

320 €

340 €

380 €

16.08.2020

7 ноќи

280 €

310 €

350 €

23.08.2020

7 ноќи

270 €

300 €

320 €

 

                                                                                                                         Вонсезонски цени / по лице со вклучен превоз

ТЕРМИН

30.08.2020

06.09.2020

13.09.2020

20.09.2020

НОЌЕВАЊА

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

Студио

135 €

125 €

85 €

65 €

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j /m

 

Забелешка

ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛА БР.1 и 3 – ВОНСЕЗОНСКИ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАН - 7 НОЌЕВАЊА СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ. За сопствен превоз редовната цена за прво и второ лице се намалува за 10 евра. Напомена: Во апартман минимум 3 лица, 2 лица плаќаат полна цена, трето и четврто лице плаќаат задолжително по 35евра.
ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛА БР.2 – СЕЗОНСКИ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА, согласно бројот на кревети.
Во студио / апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број (во одредени капацитети) може да се смести максимум едно дете до 5,99 години во кревет со родител.
Термините во табелата се денови на започнување на аражманот.
Тргнувањето е на денот објавен во табелата. Тргнувањето од Куманово е во 02:45 часот наутро пред ‘Скара кај Жмара’. Тргнувањето од Скопје е во 04:00 часот на паркингот спроти хотел Холидеј Ин, состанок на групата е во 03:30 часот. Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на тргнување. Ве молиме минимум 24 часа пред секое тргнување да се информирате за потврда за времето и местото.
Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена. Напомена: понудата важи на редовните цени.
Попустите НЕ можe да се комбинираат помеѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира.

За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена. Напомена: понудата важи на редовните цени.

Сместување во собите е по 14.00 часот, а напуштање на истите е до 09.00 часот по локално време
За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти. По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
Туристичката такса се плаќа на лице место кај претставник на агенција или пак на сопствениците на објектите, истата изнесува 0,50 евра на ден по студио/апартман.

Сподели со пријателите:
ВИЛА ЕЛВИРА се наоѓа на 120 метри од плажа. Расоплага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија распоредени на приземје, први и втори кат. Секое студио има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) и Wi-Fi." data-share-imageurl="">