+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 26
7
RO
превоз

Објектот „Грегори и Џорџ“  се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, во непосредна близина на познатиот супер маркет “Masutis” на 400м оддалеченост од плажа. Близината до главните градски улици, кои водат кон центарлниот плоштад, паркот и градската плажа, овој познат објект го издвојуваат како интересен. “Грегори и Џорџ“ во својот состав брои неколку трокреветни студиа и повеќекреветни апартмани, сите распоредени на приземје и двата ката од зградата. Овој објект е лоциран во сопствен и убаво уреден двор, одвоен со ограда од блиската улица. Сите единици за сместување се опремени со соодветен ентериер и опрема (ТВ и клима уред со доплата од 4еур на ден), а во својот состав располагаат и со мини кујна, тоалет и балкон со гарнитура за седење. Паркирањето на возилата на гостите е можно во непосредната околина на објектот, или на паркингот позади блискиот супермаркет.

Галерија

Ценовник

 

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.12.2019

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2020

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2020

На ПРОМО цените не следува попуст, и попуст за два последователни термина, првите два и последниот термин се Промо цени. 

 

ВИЛА ЏОРЏРЕГОРИ  - ХАНИОТИ

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/3+1 апп на 1ви спрат

2/4+1апп приземје

Мезонет 2/6 лица 2 спрат

Коментар

24.05-31.05.2020

7

79

89

99

Промо цени

31.05-07.06.2020

7

109

119

129

Промо цени

07.06-14.06.2020

7

189

199

209

 

14.06-21.06.2020

7

249

259

269

 

21.06-28.06.2020

7

309

319

329

 

28.06-05.07.2020

7

389

399

409

 

05.07-12.07.2020

7

409

419

429

 

12.07-19.07.2020

7

439

449

459

 

19.07-26.07.2020

7

459

469

479

 

26.07-02.08.2020

7

479

489

499

 

02.08-09.08.2020

7

479

489

499

 

09.08-16.08.2020

7

479

489

499

 

16.08-23.08.2020

7

429

439

449

 

23.08-30.08.2020

7

359

369

379

 

30.08-06.09.2020

7

299

309

319

 

06.09-13.09.2020

7

269

279

289

 

13.09-20.09.2020

7

229

239

249

 

20.09-27.09.2020

7

159

169

179

Промо цени

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j /j

 

Забелешка

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Ханиоти чини:
 
ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (секоја Недела)
Скопје (Дрводекор) – 35еур по лице
Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 40еур по лице
Струмица (БП Макпетрол кај нов кружен тек)-Трансфер до Удово – 40еур по лице
Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 35еур по лице
Удово (бензинска пумпа Удово) – 35еур по лице
Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 35еур по лице
 
ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:
Битола – Автобуска станица Транскоп – на перон – 30еур по лице
Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола – 30еур по лице
Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола – 35еур по лице
Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 35еур
Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 35еур по лице
Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 30еур по лице
 
Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена за Скопје и 15еур за Битола и Прилеп
Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште
Возрасно лице над 63год – 10еур попуст

 

Сподели со пријателите:
Објектот „Грегори и Џорџ“  се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, во непосредна близина на познатиот супер маркет “Masutis” на 400м оддалеченост од плажа. Близината до главните градски улици, кои водат кон центарлниот плоштад, паркот и градската плажа, овој познат објект го издвојуваат како интересен." data-share-imageurl="">