+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 69
7
RO
превоз
4
Врахос е една од најбараните дестинации за изминатата година. Во ова мало место се наоѓа на една од најубавите плажи на јонското море. Врхос се наоѓа помеѓу Парга  и Превеза и ги воодушевува туристите со своите природни убавини. Тука можете да најдете прекрасна комбинација на бесконечна песочна плажа, тиркизна морска вода и прекрасна зелена планина. Покрај плажата има широк кеј на кој се лоцирани голем број на кафе барови и ресторани.
Irini studios се наоѓа на самата плажа и нуди се што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, катче за деца, wi fi…  Оваа вила располага со  просторни 4 креветни студиа и едноспални апартмани за 4 до 5 лица кои имаат страничен поглед кон море. Сите студиа и едноспални апартмани се опремени со кујна, клима ( вклучена во цената), телевизор, wc, wi fi и тераса. Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки.
Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање) 
Едноспален апартман (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечен, и една просторија т.е кујна во која има една голема софа на спуштање) 

 

 

Галерија

Ценовник

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата, истите се резервираат со 50% аконтација.

Првите два и последните два термина се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 19.12.2018

 

Датуми Ноќевања 1/4 Studio 1BED ROOM APP
Од: 22-05-2019 
До: 29-05-2019
7 Продадено 79€ Продадено 99€
Од: 29-05-2019 
До: 05-06-2019
7 Продадено 99€ Продадено 109€
Од: 05-06-2019 
До: 12-06-2019
7

179€

199€

Од: 12-06-2019 
До: 19-06-2019
7 Продадено 219€ Продадено 259€
Од: 19-06-2019 
До: 26-06-2019
7 Продадено 259€ Продадено 279€
Од: 26-06-2019 
До: 03-07-2019
7 Продадено 299€ Продадено 349€
Од: 03-07-2019 
До: 10-07-2019
7

379€

Продадено 419€
Од: 10-07-2019 
До: 17-07-2019
7 Продадено 429€

489€

Од: 17-07-2019 
До: 24-07-2019
7

479€

509€

Од: 24-07-2019 
До: 31-07-2019
7

519€

559€

Од: 31-07-2019 
До: 07-08-2019
7

519€

559€

Од: 07-08-2019 
До: 14-08-2019
7 Продадено 519€ Продадено 559€
Од: 14-08-2019 
До: 21-08-2019
7

519€

559€

Од: 21-08-2019 
До: 28-08-2019
7 Продадено 449€ Продадено 499€
Од: 28-08-2019 
До: 04-09-2019
7

369€

399€

Од: 04-09-2019 
До: 11-09-2019
7

279€

Продадено 309€
Од: 11-09-2019 
До: 18-09-2019
7

229€

249€

Од: 18-09-2019 
До: 25-09-2019
7 179 199
Од: 25-09-2019 
До: 02-10-2019
7 99 119

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз.Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)-40€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -45€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -45€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -45€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -45€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -45€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје

– Деца до 1,99 години бесплатно

– Лица постари од 63год – попуст од 10еур

Време на поаѓање за Врахос:

01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола

01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола

12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола

02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола

03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на перон)

03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола

02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)

02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансвер до Битола

02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.
Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

нѓ

 

 

Сподели со пријателите:
Врахос е една од најбараните дестинации за изминатата година. Во ова мало место се наоѓа на една од најубавите плажи на јонското море. Врхос се наоѓа помеѓу Парга  и Превеза и ги воодушевува туристите со своите природни убавини." data-share-imageurl="">