+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 69
7
RO
превоз

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

Галерија

Ценовник

ПЕРИОД

Број на ноќевања

1/4 студио

20.05-26.05

6*

69 €* промо

26.05-01.06

6*

79 €* промо

01.06-07.06

6*

99 €* промо

07.06-14.06

7*

119 €*

14.06-21.06

7*

139 €*

21.06-30.06

9

350 

30.06-09.07

9

390 

09.07-18.07

9

450 €

18.07-27.07

9

450 €

27.07-05.08

9

450 €

05.08-14.08

9

450 

14.08-23.08

9

450 

23.08-01.09

9

450 

01.09-08.09

7*

129 €*

08.09-14.09

6*

119 €* промо

14.09-20.09

6*

99 €* промо

НАПОМЕНА :

 

- Цените означени со * се дадени по лице за 6,7 ноќи со вклучен превоз , 3, 4 лице плаќа 35 €

- Цените без звездичка означуваат наем на студио за 9 ноќи без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за туристичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден - се плаќа во агенцијата .

 

ПРЕВОЗ:

- 35 повратен билет за возрасни

- 25 за деца од 2-12 год

- дете до 2 год. бесплатно без седиште

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/s/v.t

 

 

Сподели со пријателите:
Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

." data-share-imageurl="">