+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 23
7
RO
превоз

ВРАХОС БИЧ- се наоѓа на 600 км од Скопје, веднаш по Парга (околу 30км). Сместен на преубава, околу два километри долга плажа, ви овозможува прекрасен одмор на тиркизното Јонско море. Изобилува со кафанчиња, таверни, и рибни ресторани сместени по убавото шеталиште покрај море. Врахос секако ќе ви понуди преубав одмор во едно мало, мирно место богато со борова шума имаслинови дрва.

ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ се наоѓа на 50 метри од плажа и има прекрасен поглед на целиот залив во Врахос. Вилата има сопствен паркинг, расоплага со модерно опремени четворокреветни пространи апартмани и трокреветни студија. Сите апартмани и студија имат свој балкон со поглед на море, комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, купатило и клима (се доплаќа 5евра ден). Опис: апартманите се лоцирани на 2 кат, имаат две простории, спална со 1 брачен кревет и кујна со 2 единечни кревети. Студијата се наоѓаат на први или на втори кат, една просторија со 1 брачен кревет, 1 единечен кревет и 1помошен кревет (за деца до 12 години).

Галерија

Ценовник

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.12.2019
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2020
-07% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2020

На Промо цените не следува попуст и не се комбинира, не следува попуст за 2 последователни термини, првите два и последните два термина се Промо цени.

 

ВИЛА ИОНИОН – ВРАХОС

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/3 студио  за 3 лица

Апартман со 1 спална 1/4

Коментар

26.05-02.06.2020

7

69

79

Промо цена

02.06-09.06.2020

7

89

99

Промо цена

09.06-16.06.2020

7

109

129

Промо цена

16.06-23.06.2020

7

139

159

 

23.06-30.06.2020

7

199

249

 

30.06-07.07.2020

7

249

299

 

07.07-14.07.2020

7

279

339

 

14.07-21.07.2020

7

329

379

 

21.07-28.07.2020

7

339

399

 

28.07-04.08.2020

7

359

419

 

04.08-11.08.2020

7

359

419

 

11.08-18.08.2020

7

359

419

 

18.08-25.08.2020

7

359

419

 

25.08-01.09.2020

7

299

349

 

01.09-08.09.2020

7

229

259

 

08.09-15.09.2020

7

189

239

 

15.09-22.09.2020

7

119

139

Промо цена

22.09-29.09.2020

7

89

109

Промо цена

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j /ј

 

Забелешка

 

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице

Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице

Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон) – 40€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола  – 45€

Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола – 45€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола – 45€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe

 

-Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје

-Деца до 1,99 години бесплатно

-Возрасно лице над 63год – 10еур попуст

 

Време на поаѓање за Врахос:

01:00 h Скопје (Дрводекор)

01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија)

12:45 h Штип (паркинг пред пошта)

02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново)03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)

04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на перон)

03.15 h Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола

02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)

02.15 h Струга (Хотел Дрим) – Трансвер до Битола

02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

Сподели со пријателите:
ВРАХОС БИЧ- се наоѓа на 600 км од Скопје, веднаш по Парга (околу 30км). Сместен на преубава, околу два километри долга плажа, ви овозможува прекрасен одмор на тиркизното Јонско море. Изобилува со кафанчиња, таверни, и рибни ресторани сместени по убавото шеталиште покрај море." data-share-imageurl="">