+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 30
****
1
RO
превоз

Vila Mare Mar****   се наоѓа на самата обала на морето и е еден од најубавите делови кој се вика Златна Обала.  Располага со комплетен плажен сервис,од сутоморската голема песочна плажа се наоѓа на 70 метри.

Вилата поседу ва двокреветни и трокреветни студија,големина 20-40 м2. Секое студио има француски лежај, а студио за три лица има и помошен лежај(софа која се отвара), опремен со мини луња, тоалет со туши балкон. 

Има четири студиа на приземје кои се исто опремени но се без балкон. Сите сместувачки единици расолагаат со клима уред, ТВ,сеф,бесплатен интернет, а услугата чистење замена на пешкити и постелнини  е вклучена во цената. Гостите имаат на расплагање голема заедничка тераса,од која се простира величествен погледна отворено море. Во дворот на вилата се наоѓа скара која им е на располагање на гостите, на љубителите на риболовот  овозможено им е ловење од дворот на вилата.

 

Галерија

Ценовник

 

                                                                           Цени по соба на ден - наем

Термин/тип студија

01.06-10.06.
21.09-08.10.

01.07-31.08.

11.06-30.06.
01.09-20.09.

1/2 поглед море

40

65

50

1/2 страничен поглед на море

30

50

40

1/2

30

45

35

1/2 без тераса

25

40

30

1/3 поглед море

45

70

55

1/3 страничен поглед море

40

60

45

1/3 без тераса

30

50

40

нѓ

Напомена: Сместување во собите е во 14:00 часот, а одјавувањето е во 10:00 часот.

Цената на аранжманот вклучува: 

Сместување во студијата на база наем

секојдневно чистење,замена на постелнини на секој 5 дена, замена на пешкири секој втор ден, користење на сеф, користење на тераса за сунчање,лежалки и чадори.

Во цената не е вклучена туристичка такса која сеплаќа 1 евро за возрасни и 0.50 евра за деца од12 - 18 годни по лице на ден. Деца до 4 години имаат бесплатен престој на зеднички кревет со двајца возрасни.

 

Сподели со пријателите:
Vila Mare Mar****   се наоѓа на самата обала на морето и е еден од најубавите делови кој се вика Златна Обала.  Располага со комплетен плажен сервис,од сутоморската голема песочна плажа се наоѓа на 70 метри.

Вилата поседу ва двокреветни и трокреветни студија,големина 20-40 м2." data-share-imageurl="">