+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 59
6
RO
превоз

Вила Миа се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта.

Вилата има триплекс апартман, три спални соби 1/3 + 1/3 +1/4 , комплетно опремено со кујна во кујната има тросед , тоалет , тераси од сите соби , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

Ценовник

Попусти за комплетна уплата (не важат за промотивните цени):

до 31/12/2019    – 15%

до 29/02/2020   – 10%

до 30/04/2020   –   5%

 

ПЕРИОД

Број на ноќевање

1/3 + 1/3 + 1/4 Триплекс

20.05-26.05

6*

x 59 €* промо

26.05-01.06

6*

6 x 79 €* промо

01.06-07.06

6*

6 x 89 €* промо

07.06-14.06

7*

119 €*

14.06-21.06

7*

6 x 139 *

21.06-30.06

9

790 €

30.06-09.07

9

840 €

09.07-18.07

9

840 €

18.07-27.07

9

840 €

27.07-05.08

9

840 €

05.08-14.08

9

840 €

14.08-23.08

9

840 

23.08-01.09

9

790 

01.09-08.09

7*

6 x 139 €*

08.09-14.09

6*

6 x 119 €* промо

14.09-20.09

6*

6 х 109 €* промо

20.09-27.09

7*

6 х 69 €* промо

 

НАПОМЕНА:

  • Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз, во трипелкс апп плаќаат минимум 6 лица, останатите доплаќаат 35 евра.
  • Цените без звездичка означуваат наем на триплекс апп за 9 ноќи без превоз
  • Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
  • Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден - се плаќа во агенцијата

 

ПРЕВОЗ:

  • 35 повратен билет за возрасни
  • 25 за деца од 2-12 год
  • дете до 2 год. бесплатно без седиште

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/s/v.t

 

Сподели со пријателите: