+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 45
7
RO
превоз

Вила Никити Клуб, е бивши хотел Торонеос, кој е реновиран и пренаменет во апартманско сместување. Истиот се наоѓа на 150м од плажа, на почетокот на Никити, веднаш на влез во самото летно одмаралиште. Вилата се состои од 2 згради, со едно студио на високо приземје, и останатите студиа се на први и втори спрат. Собите се опремени со чајна кујна со основен прибор за готвење и јадење, клима вклучена во цената.

Студио 2+1 се состои од 2 редовни легла + 1 на развлекување, во кое можат да се сместат 3 возрасни лица+1 дете до 5,99год кое нема легло туку дели спален кревет со родителите
Студио 3+1 се состои од 3 редовни легла + 1 на развлекување, во кое можат да се сместат 4 возрасни лица+1 дете до 5,99год кое нема легло туку дели спален кревет со родителите.
Студио 4+1 на високо приземје се состои од 4 редовни легла + 1 на развлекување, во кое може да се сместат 5 возрасни лица+1 дете до 5,99год кое нема легло туку дели спален кревет со родителите

 

Галерија

Ценовник

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.03.2020
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2020

НИКИТИ -  НИКИТИ КЛУБ

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/2+1 студио

1/3+1 студио

1/3+1 студио SV

1/4+1 студио

24.05-31.05.2020

7

89

99

119

139

31.05-07.06.2020

7

109

129

139

169

07.06-14.06.2020

7

149

159

189

229

14.06-21.06.2020

7

229

249

279

299

21.06-28.06.2020

7

289

319

379

399

28.06-05.07.2020

7

339

349

409

429

05.07-12.07.2020

7

349

369

439

479

12.07-19.07.2020

7

379

389

459

489

19.07-26.07.2020

7

419

429

479

509

26.07-02.08.2020

7

419

429

479

509

02.08-09.08.2020

7

419

429

479

509

09.08-16.08.2020

7

419

429

479

509

16.08-23.08.2020

7

419

429

479

509

23.08-30.09.2020

7

369

389

419

439

30.08-06.09.2020

7

339

359

369

389

06.09-13.09.2020

7

249

269

299

329

13.09-20.09.2020

7

109

129

139

169

20.09-27.09.2020

7

89

99

129

149

Забелешка

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ситонија (секоја Недела)
Скопје (Дрводекор) – 40еур по лице
Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 45еур по лице
Струмица (БП Макпетрол кај нов кружен тек)-Трансфер до Удово – 45еур по лице
Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 40еур по лице
Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 35еур по лице
 
ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ситонија:
-3:00 Битола (Градска Автобуска станица на перон)-35еур

 
Попуст за лица над 63год – 10еур
Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена, 15еур од Битола
Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште
 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j /aс

 

Сподели со пријателите:
Вила Никити Клуб, е бивши хотел Торонеос, кој е реновиран и пренаменет во апартманско сместување. Истиот се наоѓа на 150м од плажа, на почетокот на Никити, веднаш на влез во самото летно одмаралиште. Вилата се состои од 2 згради, со едно студио на високо приземје, и останатите студиа се на први и втори спрат." data-share-imageurl="">