+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 124
7
RO
превоз
 
- Апартмани ЈОТА – Парга
Објект оддалечен 300 метри од плажата Писо Крионери и 550 метри од плажата Крионери, веднаш до вила Панос. На помалку од 5 минути пешачење до центарот на Парга, поставен ведаш покрај главниот пат кој води до центарот на Парга, објектот е лесно достапен со автомобил. Во склоп на обејктот има убаво уредени апартмани за 3 или 4 лица, со една спална соба, а во другата соба се наоѓа и комплетно опремена мини кујна. На располагање на гостите се и две тераси, ТВ, клима уред (користењето е со доплата од 5€ дневно), убав двор и паркинг. Веднаш до самиот објект се наоѓаат и супермаркет, кафетерија и таверна

Галерија

Ценовник

• 7% за уплата на два или повеќе поврзани термини
• 25% за целосна уплата во ДЕКЕМВРИ 
• 20% за целосна уплата во ЈАНУАРИ
• 15% за целосна уплата во ФЕВРУАРИ
• 10% за целосна уплата во МАРТ
• 5% за целосна уплата во АПРИЛ

 

ТЕРМИН:

1/3 апп

1/4 апп

30.05-06.06

124 €

129 €

06.06-13.06

154 €

159 €

13.06-20.06

174 €

179 €

20.06-27.06

194 €

199 €

27.06-04.07

214 €

219 €

04.07-11.07

234 €

239 €

11.07-18.07

254 €

259 €

18.07-25.07

274 €

279 €

25.07-01.08

294 €

299 €

01.08-08.08

324 €

329 €

08.08-15.08

324 €

329 €

15.08-22.08

314 €

319 €

22.08-29.08

294 €

299 €

29.08-05.09

224 €

229 €

05.09-12.09

164 €

169 €

12.09-19.09

134 €

139 €

19.09-26.09

124 €

129 €

 

Цени:
• Се дадени по лице, за минимум две платежни лица за 7 ноќевања, со вклучен автобуски превоз
• За аранжман со сопствен превоз се одобрува 35€ од вкупната цена по лице
• Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа директно во објектот 
 
Сместување:
• Трето и четврто лице или деца над 6 год. имаат бесплатно сместување во 1/3 и 1/4 апартман, плаќаат само превоз 35€
• Едно дете од 2-6 год. може да се смести бесплатно во кревет со родител во 1/3 или 1/4 апартман (плаќа само превоз 35€) со добиено одобрение од агенцијата и сопственикот на објектот
• Користењето на клима уред е со доплата од 5€ на ден
 
Превоз:
• Секоја сабота поаѓање од Битола во 03:30 час. враќање во времето одредено од пратителот на групата
• Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да минува автобус
• Цена за само автобуски превоз на наведените термини изнесува 35€ по лице
• 5€ доплата за пакет аранжман по лице од Охрид, Струга, Прилеп и Ресен
 
Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j/t
 
 
 
Сподели со пријателите:
- Апартмани ЈОТА – Парга
Објект оддалечен 300 метри од плажата Писо Крионери и 550 метри од плажата Крионери, веднаш до вила Панос. На помалку од 5 минути пешачење до центарот на Парга, поставен ведаш покрај главниот пат кој води до центарот на Парга, објектот е лесно достапен со автомобил." data-share-imageurl="">