+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 18
***
1
BB
превоз

Вилата е на 1 минута пешачење од плажата. Вила Белведере се наоѓа на популарната плажа Shkembi Kavaje, 6 километри од центарот на Драч, има бесплатен интернет, надворешен базен,сауна и фитнес сала.

 

Галерија

Ценовник

Сместување 01.10.2017-30.04.2018 01.05-14.06.2018 15.06-15.07.2018 15.07-20.08.2018
08.09-1.10.2018 20.08-7.09.2018
Стандард еднокреветна 30,00 36,00 47,00 52,00
Стандард двокреветна  37,00 48,00 59,00 64,00
Стандард трокреветна  49,00 60,00 71,00 82,00

Доплата за полупансион 10 евра 

 

Сподели со пријателите:
Вилата е на 1 минута пешачење од плажата. Вила Белведере се наоѓа на популарната плажа Shkembi Kavaje, 6 километри од центарот на Драч, има бесплатен интернет, надворешен базен,сауна и фитнес сала." data-share-imageurl="">