+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 20
7
RO
превоз

Опис на собите :
1/3 студио: во една просторија кујна и три стандардни кревети.
1/4 апартман: во една соба кујна и два стандардни кревети + одделена спална со два кревети.

Плажа

Сопствена плажа (широка и долга) пред самата вила со песок и камчиња.

Галерија

Ценовник

 

-10% попуст за резервација и уплата 100% до 28.02.2020

период

ноќевања

1/3 студио

1/4 апартман

16.05 – 23.05

7

  59 € 

  79 € 

23.05 – 30.05

7

  89 € 

  99 € 

30.05 – 06.06

7

130 €

140 €

06.06 – 13.06

7

150 €

170 €

13.06 – 20.06

7

 170 €

 220 €

20.06 – 27.06

7

200 €

260 €

27.06 – 04.07

7

280 €

320 €

04.07 – 11.07

7

290 €

360 €

11.07 – 18.07

7

320 €

380 €

18.07 – 25.07

7

340 €

440 €

25.07 – 01.08

7

360 €

440 €

01.08 – 08.08

7

360 €

440 €

08.08 – 15.08

7

360 €

440 €

15.08 – 22.08

7

340 €

420 €

22.08 – 29.09

7

320 €

380 €

29.09 – 05.09

7

300 €

350 €

05.09 – 12.09

7

190 €

260 €

12.09 – 19.09

7

  140 € 

 190 € 

19.09 – 26.09

7

 100 € 

 140 € 

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j /п

 

Забелешка

Во цената Е вклучено :
7 ноќевања во студио или апартман,(по избор)
Користење клима уред,
Користење безжичен интернет

Сопствена плажа
2 лежалки и чадор за секоја соба

Во цената НЕ Е вклучено :
Превоз
Патничко осигурување
Туристичка такса 0,5 € по СОБА на ден (се плаќа во објектот)

ОРГАНИЗИРАМЕ АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ   со доплата :

 

Време на поаѓање и цена за превоз од Скопје за Халкидики (секоја сабота):

03:40 h Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес 40€ по лице

04:00 h Скопје (Дрводекор) 35€ по лице

04:30 h Велес (бензинска мотел Македонија)35€ по лице

05:00 h Неготино (бензинска Неготино) 35€ по лице

05:00 h Струмица (бензинска Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово 40€ по лице

05:40 h Удово (бензинска Удово) 35€ по лице

06:00 h Граничен премин (бензинска Шимов) 35€ по лице

Време на поаѓање и цена за превоз од Битола за Халкидики:

05:00 h Битола (Градска Автобуска Станица) 30€ по лице

04:15 h Прилеп (бензинска Салида) -Трансфер до Битола 30€

03.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола 35€ по лице

03:45 h Кичево (бензинска Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола 35€ по лице

03:30 h Охрид (бензинска Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола 35€ по лице

04.15 h Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола 30€ по лице

попусти и доплати за деца

Деца од 2 до 11,99 години: попуст од редовната цена 15€ од Битола и 10€ од Скопје
Деца до 1,99 години - Бесплатно
Возрасно лица над 63 год – попуст од 10€

Сподели со пријателите:
Опис на собите :
1/3 студио: во една просторија кујна и три стандардни кревети.
1/4 апартман: во една соба кујна и два стандардни кревети + одделена спална со два кревети.

Плажа

Сопствена плажа (широка и долга) пред самата вила со песок и камчиња." data-share-imageurl="">