+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 46
7
RO
превоз
3

VILA POSEIDON е лоциран на самата плажа во Калитеа веднаш до прекрасниот хотел Маргарита и располага со прекрасен поглед кон тиркизната боја на егејското море. Вилата има студија опремени со: wc, балкони повеќето со поглед кон море, клима уред, фрижидер, ТВ, wi fi и кујна. Вилата има сопствена плажа на која гостите можат да користат бесплатни 2 лежалки по соба и бесплатен интернет ( WI FI ). До вилата на 20м има голем паркинг кој може да го користат гостите на вилата. 

Галерија

Ценовник

7% ПОПУСТ ЗА НАПРАВЕНИ РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.12.2019

На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација

ВИЛА ПОСЕИДОН - КAЛИТЕА

ЦЕНА ПО СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/3  (студио за 3 лица)

1/4  (студио за 4 лица) приземје или поглед градина

1/4  (студио за 4 лица) страничен поглед море

Коментар

24.05-31.05.2020

7

139

149

159

Промо цена

31.05-07.06.2020

7

179

189

199

Промо цена

07.06-14.06.2020

7

259

269

279

 

14.06-21.06.2020

7

329

339

349

 

21.06-28.06.2020

7

359

369

379

 

28.06-05.07.2020

7

419

429

449

 

05.07-12.07.2020

7

439

449

479

 

12.07-19.07.2020

7

499

509

519

 

19.07-26.07.2020

7

499

509

519

 

26.07-02.08.2020

7

499

509

519

 

02.08-09.08.2020

7

499

509

519

 

09.08-16.08.2020

7

499

509

519

 

16.08-23.08.2020

7

499

509

519

 

23.08-30.08.2020

7

409

429

459

 

30.08-06.09.2020

7

359

379

399

 

06.09-13.09.2020

7

279

289

309

 

13.09-20.09.2020

7

219

239

249

 

20.09-27.09.2020

7

139

149

169

Промо цена

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00  мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

vis/j/j

 

 

Забелешка

- Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 
Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Калитеа чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (секоја Недела)
Скопје (Дрводекор) – 35еур по лице
Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 40еур по лице
Струмица (БП Макпетрол кај нов кружен тек)-Трансфер до Удово – 40еур по лице
Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 35еур по лице
Удово (бензинска пумпа Удово) – 35еур по лице
Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 35еур по лице
 
ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:
Битола -(Автобуска станица Транскоп – на перон) – 30еур по лице
Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола – 30еур по лице
Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола – 35еур по лице
Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 35еур
Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 35еур по лице
Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 30еур по лице
Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена за Скопје, 15еур за Битола и Прилеп
Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште
Возрасни лица над 63год - 10еур попуст
 

 

Сподели со пријателите:
VILA POSEIDON е лоциран на самата плажа во Калитеа веднаш до прекрасниот хотел Маргарита и располага со прекрасен поглед кон тиркизната боја на егејското море. Вилата има студија опремени со: wc, балкони повеќето со поглед кон море, клима уред, фрижидер, ТВ, wi fi и кујна." data-share-imageurl="">