+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 18
10
RO
превоз

Вилата „Vaia“ се наоѓа на само 120 од плажата во централниот дел на Јерисос, на третиот крак Атос. Апартманите се наоѓаат на прв и на втор спрат од вилата. Сите  имаат опремени кујни, телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената. Кујните и купатилата во вилата се целосно реновирани. Дел од сместувачките капацитети имаат тераси со поглед во дворот на вилата, а останатите се со поглед на улица. Сите тераси се заштитени со тенди. Сите сместувачки капацитети имаат постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата. Во непосредна близина на вилата има простор за паркирање на возила.

Галерија

Ценовник

 

15% Попуст за резервации направени до 27.12.2019

 

Вила „Vaia” - Јерисос

Термин:

Ноќевања:

1/2 апартман

1/апартман

1/4 апартман дуплекс

26.05-05.06.2020

10

180

200

26

05.06-15.06.2020

10

240

26

320

15.06-25.06.2020

10

32

35

40

25.06-05.07.2020

10

36

390 

44

05.07-15.07.2020

10

420

450

500

15.07-25.07.2020

10

45

500

55

25.07-04.08.2020

10

45

50

550

04.08-14.08.2020

10

45

500

550

14.08-24.08.2020

10

450

500

55

24.08-03.09.2020

10

42

45

50

03.09-13.09.2020

10

32

350

42

13.09-23.09.2020

10

230

26

320

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.,

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
и.д/ак

Забелешка

- Цените во табелата се однесуваат за наем на цело студио за 10 ноќевања без вклучен превоз

- Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети

-  Сместувањето е првиот ден после 14.00  часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00 часот по локално време

-  Доплата на туристичка такса во Грција - 0,5 евра по соба на ден по соба на ден (се плаќаво агенцијата)

- Плаќањето на аранжманот e исклучиво во денарска противвредност по курс 62 денари!

- Организиран превоз Скопје - Кавадарци - Јерисос

- Тргнување од Скопје во 04.00 часот и од Кавадарци во 05.30 часот пред туристичките агенции

- Цена на повратен билет 35 евра , деца до 2 години бесплатно (без седиште), од 2- 12 години - 25 евра

 

Сподели со пријателите: