+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 72
*****
1
UAI
превоз
4
  • Хотелот се наога на песочна плажа помеѓу ПЛАТАМОНА И НЕИПОРИ  , 40 КМ . од Катерини и 110 КМ  од Солун . Хотелот е ма 6 спрата , располага со 232 соби кои неодамна се реновирани . Во својата содржина има , ресторан , таверна , бар, базен, базен за деца , детско игралиште, мини клуб за деца, бар на плажа затворен базен , теретана, тенис, одбојка, дискотека, анимација на гостите со разни забави  спа цернтар хамам, сауна, интернет, и се друго што гарантира комфорно сместување.

Галерија

Ценовник

 до 40% попуст во зависоност од избраниот термин за резервација направена до 30.04.2019

Минимум ноќевања    3 3 4 4 4 4
Тип на сместување  Капацитет 

25.04.19-23.05.19

30.09.19-13.10.19

24.05.19-13.06.19

16.09.19-29.09.19

14.06.19-04.07.19 05.07.19-25.07.19 26.07.19-01.09.19 02.09.19-15.09.19
Цени по соба на ден на база ултра се вклучено 
Junior Suite  2 возрасни 218 284 330 417 455 398
Junior Suite  3 возрасни+1дете(0-15) 235 306 356 449 489 428
Junior Suite  2 возрасни+2деца(0-15) 218 284 330 417 455 398
Suite  2 возрасни 240 313 364 459 500 438
Suite  3 возрасни+1дете(0-15) 259 337 392 494 538 472
Suite  2возрасни+2деца(0-15) 240 313 364 459 500 438
Suite Family  2 возрасни 314 408 475 599 654 545
Suite Family  4 возрасни+2деца(0-15) 338 439 512 645 704 586
Suite Family  2 возрасни+2деца(0-15) 314 408 475 599 654 545
Suite Presidential  4 возрасни+2деца(0-15) 345 448 523 658 718 599
Villa Maisonette  2 возрасни 295 383 446 526 563 478
Villa Maisonette 3 возрасни 317 412 480 566 605 515
Villa Maisonette 3 возрасни+1дете(0-15) 317 412 480 566 605 515
Villa Maisonette 2 возрасни+2деца(0-15) 295 383 446 526 563 478
Еднокреветна соба страничен поглед море 1 возрасен  144 187 219 252 267 239
Двокреветна соба страничен поглед море 1 возрасен +2деца(0-15) 144 187 219 252 267 239
Двокреветна соба страничен поглед море 2 возрасни 153 198 230 263 278 250
Двокреветна соба страничен поглед море 3 возрасни 206 268 312 355 376 338
Двокреветна соба страничен поглед море 2 возрасни+2деца(0-15) 153 198 230 263 278 250

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по  курс 1 евро = 62,00 мкд.

За сите тековни попусти и промоции за дадениот хотел, пратете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

Сподели со пријателите:
  • Хотелот се наога на песочна плажа помеѓу ПЛАТАМОНА И НЕИПОРИ  , 40 КМ ." data-share-imageurl="">