+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 680
*****
7
UAI
превоз
2

 

 • MARTI MYRA KEMER 

  Положба 
  Хотелот е лоциран во областа Текирова, 18км од Кемер и 70км од аеродромот во Анталија. 

  Сместување
  Вкупен број на соби 545, распоредени во 30 трокатни и четворокатни згради. 
  Супериор соби (36м², макс.2+2 лица)-една спална и едно купатило, 
  Супериор Делукс соби (36м², макс.2+2 лица)-една спална и едно купатило, 
  Супериор Делукс Фамилијарни соби (44м², макс.4 лица)-две спални одвоени со врата и едно купатило, 
  Супериор Фамилијарни соби (44м², макс.4 лица)- две спални одвоени со врата и едно купатило, 
  Дуплекс соби (50м², макс.4 лица)-на два ката, како галерија, без врата, со едно купатило, 
  Премиум суит (180м²)-две спални, две купатила од кој едно со Џакузи, дневна соба и кујна, 
  Меденмесец суит и 
  Претседателски суит.

  Сите соби се со балкон или тераса, со поглед на градина, купатило со када, туш, фен, клима систем, телефон, сателитска ТВ и музички канали, мини бар во Делукс собите (четири шишиња вода, се дополнува секој ден), мини бар во Супериор собите (четири шишиња вода, се дополнува секој ден), сеф, сателитска ТВ и музички канали, Wi-Fi интернет конекција, мермер на подот и тепих. 

  Услуга 
  Ултра Се вклучено-пијалок за добродојде, шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, вечера, полноќна закуска, сладолед во одредени часови во денот, сите локални и стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, A’la Carte ресторани (Турски) со претходна резервација и само еднаш за време на престојот. Дополнително се наплаќаат-специјални увозни пијалоци, флаширани пијалоци, A’la Carte ресторан (за второ користење), ресторан Phaselis и Le Club бар (само за возрасни), специјални вина, свежо цедени сокови, наргиле, услуга во соба. 

  Содржини 
  Главен ресторан со шведска маса, снек бар, бар покрај базен, A’la Carte ресторани (Casa Myra-Италијански, Myra A’la Turca-Турски, Phaselis-рибен ресторан), бар на плажа, бар покрај базен, лоби бар, Диско бар. Доктор, продавници, фризер, перална и хемиско чистење, чување деца, центар за убавина, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, rent a car, дополнително се наплаќаат. Wi-Fi интернет бесплатен во целиот хотел. 

  Плажа 
  Хотелска плажа, песок и камчиња. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за плажа не се наплаќаат. Приватни павиљони со резервација и дополнително се наплаќаат. 

  Спорт и забава 
  Отворени и затворени базени за возрасни и деца, лизгалици на вода, фитнес, сауна, Турска бања, тениски игралишта, пинг понг, кошарка, одбојка, мини фудбал, одбојка на плажа. Спортови на вода, масажа, Спа центар, билијард, школо за нуркае, осветлување на тениски игралишта, опрема и часови за тенис, дополнително се наплаќаат. Забавни програми и натпревари во текот на денот, вечерни шоу програми. Мини клуб за деца од 4-12 год.

  Напомена: Хотелот е реновиран 2014 год. 

Галерија

Ценовник

Контактирајтене за целосна калкулација со конкретни датуми на патување.

Сподели со пријателите:
 

 • MARTI MYRA KEMER 

  Положба 
  Хотелот е лоциран во областа Текирова, 18км од Кемер и 70км од аеродромот во Анталија. 

  Сместување
  Вкупен број на соби 545, распоредени во 30 трокатни и четворокатни згради." data-share-imageurl="">