+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 594
*****
6
UAI
превоз

Положба
Хотелот се наоѓа во регионот Белек на 35 км од аеродромот во Анталија и 40 км од Анталија.

Сместување
Вкупен број на соби 465. Стандардни простории во главната зграда 198 (една спална соба, една бања, макс.2 + 1лице) Стандардни соби во бунгалови 173 (една спална соба, една бања, макс.2 + 1лице) 12 фамилијарни соби во главната зграда и 79 семејни простории во бунгалови (45- 55м ², 2 + 2лица) Гранд суит соби 3 со џакузи во главната зграда. Сите соби се со француски балкон или тераса, поглед кон море или градина, приватна бања со туш, када и фен за коса, централна клима,телефон,под со тепих, сеф, мини бар (се дополнува секој ден со вода, безалкохолни пијалоци и пиво)сателитски ТВ и музички канали, Интернет-врска WI-FI.

Услуга
Ултра се вклучено – шведска маса, доцен доручек, ручек, попладневна ужина, колачи, кафе, чај, вечера, полноќен оброк, сите локални и стандардни увезени алкохолни и безалкохолни пијалоци, услуга во соба од 02.00 - 04.30 часот, сладолед во ресторанот Pinea е бесплатен, свеж овошен сок со појадокот. Не се вклучени : сите флаширани и конзервирани локални и увезени пијалоци, специјални увезени пијалоци, сокови од свежо овошје, пакетче сладолед, услуга во соба, Ресторани А-ла-карт – La Cucina(италијански ресторан), Red Wok(кинески ресторан).

Содржина
Главен ресторан All Inclusive, Ресторани А-ла-карт – La Cucina (италијански), Red Wok (кинески), Pasha (турски), Mangal BBQ, барови на различни места околу хотелскиот комплекс. Телефон, факс, интернет, трговски центар, фен за коса, перење и хемиско чистење, лекар, бебиситер, изнајмување автомобил, интернет и компјутерски игри се дополнителни трошоци. Wi-FI конекцијата во хотелот и собите е бесплатна.

Плажа
Приватна плажа на хотелот, песочна,пешкири, лежалки и чадори за сонце бесплатно. Приватните павиљони на плажа се со претходна резервација и се доплаќа.

Спорт и Забава
Надворешни и затворени базени, базени за деца, лизгалки на вода, фитнес центар, турска бања, сауна, тениски терени, пинг-понг, стрелаштво, мини голф, одбојка на плажа, кошарка се вклучени во цената. Се доплаќа за : опрема, осветлување на светлина за тениски терени и часови за тенис, масажа и СПА центар, спортови на вода, часови за нуркање. Забавни програми со професионален тим во текот на денот и забавни програми во вечерните часови. Мини клуб за деца од 04 - 12 години со различни програми, игралиште, мини Диско во вечерните часови.

Галерија

Ценовник

Пакет аранжмани со 6,7,8,9,10,11,12,13,14 ноќевања
Контактирајте не за целосна калкулација со наведен датум на патување.

 

и.д/ф

Сподели со пријателите:
Положба
Хотелот се наоѓа во регионот Белек на 35 км од аеродромот во Анталија и 40 км од Анталија.

Сместување
Вкупен број на соби 465. Стандардни простории во главната зграда 198 (една спална соба, една бања, макс." data-share-imageurl="">