+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 44
****
1
ALL
превоз
5

Хотелот е лоциран во Лептокарија, на 97 км од Солун.

Располага со сопствена плажа, опремена со лежалки, чадори, туш кабини и соблекувални.

Галерија

Ценовник

 

 
Poseidon Palace 4+
Минимум престој 1 3 5
Тип на сместување Максимум капацитет

10.04.18-04.06.18

25.09.18-31.10.18

05.06.18-03.07.18

28.08.18-24.09.18

04.07.18-27.08.18
ЦЕНАТА Е ПО СОБА НА ДЕН СО СЕ ВКЛУЧЕНО
Еднокреветна соба 1 возрасен 52 90 125
Еднокреветна соба 1 возрасен+1 дете(0-1) 52 90 125
Двокреветна соба 2 возрасни 89 124 173
Двокреветна соба 3 возрасни 120 166 232
Двокреветна соба 2 возрасни+1 дете(0-13) 89 124 173
Двокреветна соба 2 возрасни+2 деца(0-13) 89 124 173
Двокреветна соба 2 возрасни+2 деца(2-13) 112 154 215
Двокреветна супериор соба 3 возрасни+1 дете(0-13) 136 185 255
Двокреветна супериор соба 2 возрасни+2 деца(0-13) 126 170 236
Фамилијарна соба 3 возрасни+1 дете(0-13) 175 246 276
Фамилијарна соба 2 возрасни+2 деца(0-13) 163 227 256
Suite 2 возрасни 130 183 248
Suite 2 возрасни+1 дете(0-1) 130 183 248

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по  курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

вис/ј

Сподели со пријателите: