+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 519
*****
6
ALL
превоз
2

Pyramisa Sahl Hasheesh е во средина на природна убавина на површина од 120.000 м2. на растојание од 30 км од центарот на градот Хургада, а 25км. од аеродромот.
Pyramisa Sahl Hasheesh има песочна плажа и е опкружен со два огромни базени. Хотелот нуди Кралски All Inclusive концепт со 8 барови и специјални концепти на a la carte ресторани.
Pyramisa Sahl Hasheesh има вкупно 851 соба, сите со балкони опремени со маса и столчиња.Вие можете да уживате во чај и кафе сервирани во вашата соба како вклучена услуга на Кралскиот All Inclusive .

Галерија

Ценовник

Пакет аранжмани со 6,8,9,10,13, ноќевања

Контактирајте не за целосна калкулација со наведен датум на патување.

vis/j

Забелешка

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА
* 6, 8, 9,10 или 13 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Хургада – Скопје со можност за чекиран багаж
* Аеродромски и административни такси во износ од 80еур (30еур за бебе до 1.99 год) 
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Хургада
* Организација на аранжманот

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
* Патничко здравствено осигурување
* Влезна виза за Египет - за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација и пасош со важност од минимум 6месеци.
* Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување)
* Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци.

Сподели со пријателите:
Pyramisa Sahl Hasheesh е во средина на природна убавина на површина од 120.000 м2. на растојание од 30 км од центарот на градот Хургада, а 25км. од аеродромот.
Pyramisa Sahl Hasheesh има песочна плажа и е опкружен со два огромни базени." data-share-imageurl="">